ACTIE - Castelvetro Firenze BEIGE, 60x120x2 cm, art. 02XFR62R2, terrastegels - € 47,50 per m2 SKU: SW11857
€ 47,50 per m2
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Voorbeeld aanwezig in onze showroom
Levertijd 1-2 weken
Beschrijving
Keramische terrastegels Castelvetro, Firenze Beige, art. code 02XFR62R2
60 x 120 x 2 cm, 0,72 m2 per doos, 1 stuk per doos, gerectificeerd, OUTFIT2_0, terrastegels
Merk: Castelvetro, Italië
Serie: Firenze, travertin-look terrastegels
De Castelvetro Firenz en Roma serie is een natuursteenlook tegel met de kenmerken van travertin voor een hedendaagse en elegante uitstraling. De serie Firenze-Roma is verkrijgbaar in vier natuurlijke kleurvariatie en diverse afmetingen voor binnen en buiten. De Firenze uitvoering bestaat uit een zogenaamde Vein Cut en de Roma uitvoering uit een Cross Cut. Deze tegels zijn gerectificeerd (rechte kanten) en dus met een smalle, bijpassende, voeg te plaatsen.
Bekijk de website voor de (sfeer-)foto's en technische informatie of de complete serie Firenze en Roma (link onderaan deze pagina).
Deze tegels zijn alleen op bestelling leverbaar.
Houdt u a.u.b. rekening met een levertijd van ongeveer 1 week, mits op voorraad bij de leverancier.
Wij tonen deze tegels in onze showroom.
Website Castelvetro, serie Firenze 2 CM terrastegels
Eigenschappen
| Kleur: | Beige |
|---|---|
| Maat: | 60x120x2 cm |
| Materiaal: | Keramisch |
| Merk: | Castelvetro |
| Serie: | Firenze |
| Producten: | Terrastegel in 2 cm dik |
| Maatgroep: | Terrastegels in 2 cm dik |
| Kleurgroep: | Natuursteenlook, Wit - Beige - Crème - Ivoor |
A-Kwaliteit
Snelle levering
Laagste prijzen
Eigen import