ACTIE - Castelvetro Pietra Antica, SMOKE, 60x60x2 cm, art. 02XPA60R44, natuursteenlook terrastegels - € 38,50 per m2 SKU: SW11856.2
€ 38,50 per m2
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Voorbeeld aanwezig in onze showroom
Levertijd 1-2 weken
Beschrijving
Prachtige natuursteenlook terrastegels Castelvetro, Pietra Antica, Iron, art. code 02XPA60R44
60 x 60 x 2 cm, 0,72 m2 per doos, 2 stuk per doos, OUTFIT2_0, terrastegels
Merk: Castelvetro, Italië
Serie: Pietra Antica, natuursteenlook vloer- en terrastegels
Deze serie Pietra Antica van het Italiaanse merk Castelvetro is een serie met de eeuwenoude charme van natuursteen. De serie Pietra Antica is verkrijgbaar in 5 natuurlijke kleuren en diverse afmetingen voor binnen en buiten. Deze tegels zijn gerectificeerd (rechte kanten) en dus met een smalle, bijpassende, voeg te plaatsen.
Bekijk het Pdf-bestand of de website van Castelvetro voor de (sfeer-)foto's en technische informatie.
Mocht u een ander formaat of uitvoering wensen, dan dit bij 'Opmerking' aangeven. Wij nemen dit dan mee op uw offerte-aanvraag.
Deze tegels zijn alleen op bestelling leverbaar.
Houdt u a.u.b. rekening met een levertijd van ongeveer 1 week, mits op voorraad bij onze leverancier.
Wij tonen deze tegels in onze showroom in het formaat 60x60x2 cm.
Pdf bestand OUTFIT2_0 terrastegels
Website Castelvetro, serie Pietra Antica 2CM terrastegels
Eigenschappen
| Kleur: | Smoke |
|---|---|
| Maat: | 60x60x2 cm, Terrastegels |
| Materiaal: | Keramisch |
| Merk: | Castelvetro |
| Serie: | Pietra Antica |
| Producten: | Terrastegel in 2 cm dik |
| Maatgroep: | Terrastegels in 2 cm dik |
| Kleurgroep: | Grijs - Antraciet - Zwart |
A-Kwaliteit
Snelle levering
Laagste prijzen
Eigen import