ACTIE - Imola Azuma CG, 90x90x2 cm, art. code AZMA 90CG RM, betonlook terrastegels SKU: SW11858.1
€ 52,51 per m2
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Voorbeeld aanwezig in onze showroom
Levertijd 1-2 weken
Beschrijving
Betonlook terrastegels geïnspireerd op Japan Imola, serie Azuma, kleurcode CG, art. code AZMA 90CG RM
90 x 90 x 2 cm, 0,81 m2 per doos, 1 stuk per doos, terrastegels
Merk: Imola, Italië
Serie: Azuma
Imola Ceramica bedenkt de tegels van de Azuma-collectie met dezelfde woonfilosofie en het idee van ruimte van de Japanse plaatsen. Deze collectie is de mix tussen industriële strengheid en aandacht voor het ambachtelijke detail. Leverbaar in 5 kleuren, verschillende maten voor binnen én buiten. Geïnspireerd door de Japanse architectuur, zijn deze tegels de perfecte oplossing voor het bedekken van vloeren en muren van het huis met een betoneffect tegel, dat strakheid en schoonheid verleent naar keuken, badkamer, woonkamer en terras.
Bekijk het Pdf-bestand voor de kleuren, afmetingen, sfeerfoto’s, technische informatie en mogelijke uitvoeringen.
Deze tegels zijn alleen op bestelling leverbaar.
Houdt u a.u.b. rekening met een levertijd van ongeveer 1 week, mits op voorraad bij de leverancier.
Wij tonen deze terrastegels in onze showroom.
Imola heeft meerdere tegelseries, die allemaal door ons geleverd kunnen worden.
Eigenschappen
| Kleur: | CG |
|---|---|
| Maat: | 90x90x2 cm |
| Materiaal: | Keramisch |
| Merk: | Imola |
| Serie: | Azuma |
| Producten: | Terrastegel in 2 cm dik |
| Maatgroep: | Terrastegels in 2 cm dik |
| Kleurgroep: | Beton - Cementlook, Wit - Beige - Crème - Ivoor |
A-Kwaliteit
Snelle levering
Laagste prijzen
Eigen import