ACTIE - Imola Azuma UP NO, 90x90x2 cm, art. code A.UP 90NO AS RM, betonlook terrastegels SKU: SW11859.2
€ 52,51 per m2
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Voorbeeld aanwezig in onze showroom
Levertijd 1-2 weken
Beschrijving
Betonlook terrastegels Imola, serie Azuma Up, kleurcode NO, art. code A.UP 90NO AS RM
90 x 90 x 2 cm, 0,81 m2 per doos, 1 stuk per doos, terrastegels
Merk: Imola, Italië
Serie: Azuma Up
De serie Azuma Up van Imola staat voor EMPATHIE, WARMTE EN KLEUR. Minimalisme is het uitgangspunt. Azuma Up is geworteld in het succes van Azuma; 5 nieuwe kleuren in warme, gezellige tinten voor binnen én buiten.
Bekijk het Pdf-bestand of de website van Imola voor de kleuren, afmetingen, sfeerfoto’s, technische informatie en mogelijke uitvoeringen.
Deze tegels zijn alleen op bestelling leverbaar.
Houdt u a.u.b. rekening met een levertijd van ongeveer 1 week, mits op voorraad bij de leverancier.
Wij tonen deze terrastegels in onze showroom.
Imola heeft meerdere tegelseries, die allemaal door ons geleverd kunnen worden.
Eigenschappen
| Kleur: | NO |
|---|---|
| Maat: | 90x90x2 cm, Terrastegels |
| Materiaal: | Keramisch |
| Merk: | Imola |
| Serie: | Azuma Up |
| Producten: | Terrastegel in 2 cm dik |
| Maatgroep: | Terrastegels in 2 cm dik |
| Kleurgroep: | Beton - Cementlook, Wit - Beige - Crème - Ivoor, Bruin - Aarde - Cotto - Moka |
A-Kwaliteit
Snelle levering
Laagste prijzen
Eigen import