€ 42,50 per m2
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
- Altijd A-kwaliteit
- Altijd uit 1 productie geleverd
- Goede klantenbeoordelingen: 9,2
Levertijd 3-4 weken
Beschrijving
Keramische betonlook tegels Marazzi, Memento
Merk: Marazzi, Italië
Serie: Memento, gerectificeerd, Naturale/Matt, uitstraling van beton / cement
75 x 75 cm gerectificeerd
1,13 m2 per doos, 2 stuks per doos
De Memento-collectie van Marazzi is geïnspireerd op de tijdloze schoonheid van handgemaakte betonnen objecten, met hun sterk tactiele aantrekkingskracht. 5 kleuren voor de binnen versie, in de oppervlakken Natural en Velvet, en 3 kleuren voor de 20 mm buitenvariant, voor het creëren van grootstedelijke locaties zoals lofts en gerenoveerde industriële gebouwen, maar ook voor opvallende, frisse ontwerpschema's voor boerderijen en andere exclusieve landelijke projecten.
Ook bijpassende decors en mozaïeken leverbaar
Deze serie Memento20 van Marazzi is ook leverbaar voor buiten in de afmeting:
50 x 100 x 2 cm
In de kleuren: Grigio, Tortora en Antracite
Bekijk het PDF-bestand met meer informatie en foto's over deze serie.
Deze tegels zijn alleen op bestelling leverbaar.
Houdt u a.u.b. rekening met een levertijd van ongeveer 3 tot 4 weken.
Wij hebben deze tegels NIET in onze showroom getoond.
Marazzi heeft meerdere tegelseries, die allemaal door ons geleverd kunnen worden.
Marazzi is het bekendste merk van de keramische tegelindustrie. Aanwezig in meer dan 140 landen, wordt het universeel erkend als synoniem voor keramische tegels van hoge kwaliteit en symboliseert het beste van de Italiaanse stijl en productie in de sector interieurdecoratie en design.
Eigenschappen
Materiaal: | Keramisch |
---|---|
Merk: | Marazzi |
Serie: | Memento |
Producten: | Terrastegel in 2 cm dik, Vloertegel |
Maatgroep: | Vierkant 60 x 60 cm en groter, Rechthoek 21 x 41 cm t/m 30 x 60cm, Rechthoek 31 x 61 cm en groter, Mozaiek , Terrastegels in 2 cm dik |
Kleurgroep: | Beton - Cementlook, Wit - Beige - Crème - Ivoor, Grijs - Antraciet - Zwart , Bruin - Aarde - Cotto - Moka |
Plinten er bij?: | Ja |