ACTIE - Castelvetro Stones Slate PIOMBO, 60x60x2 cm, art. XSL60R44, leisteen-look terrastegels € 38,50 per m2 SKU: SW11854.2
€ 38,50 per m2
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Voorbeeld aanwezig in onze showroom
Levertijd 1-2 weken
Beschrijving
Prachtige leisteen-look terrastegels Castelvetro, Stones Slate, Piombo / Lead, art. code
XSL60R44
60 x 60 x 2 cm, 0,72 m2 per doos, 2 stuk per doos, OUTFIT2_0, terrastegels
Merk: Castelvetro, Italië
Serie: Stones Slate OUTFIT2.0, leisteen-look terrastegels
Deze collectie Stones, uitvoering Slate van het Italiaanse merk Castelvetro combineert de robuuste uitstraling van natuurlijke leisteen met de voordelen van hoogwaardig keramiek. Deze serie is ontworpen voor wie houdt van een krachtige, authentieke look, zonder in te leveren op comfort, duurzaamheid en onderhoudsgemak. Deze serie bestaat uit 3 kleuren en diverse formaten, ook met een dikte van 2 cm en bieden daardoor een harmonieuze overgang tussen binnen en buiten. Deze tegels zijn gerectificeerd (rechte kanten) en dus met een smalle, bijpassende, voeg te plaatsen.
Bekijk de website of het Pdf-bestand voor de (sfeer-)foto's en technische informatie.
Deze tegels zijn alleen op bestelling leverbaar.
Houdt u a.u.b. rekening met een levertijd van ongeveer 1 week, mits op voorraad bij onze leverancier.
Wij tonen deze tegels in onze showroom in het formaat 60x60x2 cm.
Website Castelvetro, serie Slate Stones 2 CM vanaf pagina 36
Eigenschappen
| Kleur: | Piombo |
|---|---|
| Maat: | 60x60x2 cm |
| Materiaal: | Keramisch |
| Merk: | Castelvetro |
| Serie: | Stones Slate |
| Producten: | Terrastegel in 2 cm dik |
| Maatgroep: | Terrastegels in 2 cm dik |
| Kleurgroep: | Natuursteenlook, Bruin - Aarde - Cotto - Moka |
A-Kwaliteit
Snelle levering
Laagste prijzen
Eigen import